Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Енергоефективні склопакети

Клієтів часто цікавить питання – «Чи варто замовляти склопакети з енергозберігаючим покриттям»? Наша порада однозначна. Це просто необхідно! По – перше у звязку з підвищенням вимог по енергозбереженню, звичайний склопакет можна встановлювати лише у нежитлові неопалювані приміщення (підвал, гараж, сарай). Двокамерний склопакет з звичайним склом – можна використовувати лише у самій теплій, четвертій температурній зоні України, а саме південного берегу Криму. У всіх інших регіонах України, незалежно однокамерний чи двокамерний склопакет Ви обираєте, доведеться використовувати енергозберігаюче покриття.

Як же працює це покриття? – За рахунок активного слою металу нанесеного гралітичним або магнітронним способом на поверхність скла, вторинне тепло від нагрітих предметів у приміщенні повертається назад у приміщення. За рахунок цього створюється значний ефект економії тепла. Вікно з енергоефективним та енергозберігаючим склопакетом – дорожче лише на 5% від вікна зі звичайним склопакетом, а виграш у теплоізоляційних властивостях майже 50%. Погодьтеся – у це варто інвестувати!

Де ж знаходиться низькоемісійне покриття? Воно знаходиться на внутрішньому склі – розвернуто всередину склопакету. Такі склопакети оснащують спеціальними наклейками, для того щоб знати як орієнтувати склопакет у вікні і для того щоб монтажники не помилились.

Як же перевірити наявність покриття? – Для цього існують спеціальні детектори. Ми ж можемо скористатися підручними предметами, щоб це дізнатись. За допомогою полум’я запальнички. Необхідно піднести запальничку до склопакету – близько, однак не притуляючи до самого скла. В полум’ї запальнички зявиться додаткове відображення іншого кольру – воно і вказує на наявність енергоефективного покриття.

Крім усіх інших вигод, за рахунок постійного відображення тепла, внутрішня поверхня такого склопакету буде мати температуру у декілька градусів вищу, у порівнянні зі звичайним склопакетом, що додатково перешкоджає виникненню конденсату.

Замовляти такі склопакети необхідно у серйозних виробників. Оскільки де-небуть у гаражі виготовити якісний енергозберігаючий склопакет – неможливо!  Необхідне спеціальне обладнання для шліфування покриття з кромки склопакету. Інакше вторинний герметик не надасть відмінної адгезії і такий склопакет довго не прослужить.

Що стосується кредитування за державною програмою енергозбереження – то Ви повинні звернутися саме до нас і ми знайдемо найкраще рішення для Вашої оселі, з подальшою відповідальністю та чималою гарантією на товари та послуги. 

Щороку завод ЕлДом – з яким ми співпрацюємо, проводить навчальні семінари, в яких ми щорічно і з радістю приймаємо участь усім колективом. Цьогоріч вкотре 15 лютого на свято Стрітеня Господнього, нас запросили на виробництво та провели чудову екскурсію.

Ми знаємо provikna – все,але беззупинно розвиваэмось для Вас!  З впевненістю гарантую Вам якість склопакетів та вікон Rehau!

 

Консультація спеціаліста та прорахунок вартості замовлення:

Hrystyna foto

Консультація спеціаліста тел.:

kyivstar:      +38 (067) 314-38-04

life:)             +38 (093) 170-47-30

тел./факс:  +38 (032) 242-75-27

Viber +380673143804

Також відправляйте запити електронною поштою: provikna@gmail.com 

наша адреса: м Львів, вул. Антоновича 138б (р-н Кульпарківської, два будинку зліва від Чеського консульства, ворота з написом АВТОСЕРВІС) у подвір′ї офісний центр 1 поверх магазин №5

працюємо ПН-ПТ з 09:30 по 18:00, без перерви. В Суботу з 10:00 по 14:00 консультація за телефоном +380(067)314-38-04, НД офіс вихідний

Увага, через коливання курсів валют ціни на день продажу можуть відрізнятись від вказаних на сайті, уточнюйте ціну в наших косультантів! Вибачте за незручності!