Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Теплі кредитиТеплі кредити на вікна!

Економте з нами на вікнах по програмі енергозбереження від ПриватБанку!!! Замовивши вікна Rehau (Рехау) у теплий кредит у нас, Ви отримаєте якісні німецькі вікна по ціні українських, економте з нами до 35%. В даний момент по програмі енергозбереження "Теплі кредити" працює лише ПриватБанк. Детальніше...

Акційні ціни* Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у Львові

Осіння пропозиція за акційними цінами у Львові. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконниках. Знижки на вікна REHAU EURO 60 (3-х камерний) - 17%, REHAU ECOSOL (5-и камерний) - 14% на ролокасети ALUTECH -10% на підвіконня -10% Найнижчі ціни у Львові.

*акція триватиме з 19.10.2019 по 15.10.2019

Теплі кредити UKRSIBBANK відновив кредитування енергоефективних заходів для населення Консультація по телефону kyivstar (067) 314-38-04

 

Регулювання вікна

Як відрегулювати вікно самостійно

Досить велика частка звернень до компаній, що виготовляють ПВХ вікна, складають прохання про відрегулюванн або заміну ручки, встановлення обмежувачів та т.і.

Значна частина цих звернень не завжди потребує втручання спеціаліста, незначні порушення Ви можете усунути і самі, наприклад заміна ручки чи відрегулявати фурнітуру. Розглянемо такі моменти більш докладно.

ВікнаНе порібно сильно турбуватися, якщо вікно відкрилося у двох положеннях – верхня петля відділилася від рами у відкритому положенні, як при режимі провітрювання. Це не спрацював блокатор - мікроліфт. Такі системи встановлюють, щоб уберегти власника вікон від ненавмисного механічного пошкодження фурнітури. Але інколи блокатор не спрацьовує при швидкому відкриванні. Це порушення легко усунути – потрібно поставити ручку в положення «Вертикально», притиснути стулку до рами  і повільно провернути ручку у режим «Закрито». Або ж проблема виникла через випадковий поворот ручку до низу, коли вікно було у відкритому положенні. Ручку заклинило, вона не повертається – це спрацював блокатор і це також легко усунути. Потрібно знайти пластину блокатора, що знаходиться на рівні ручки, притиснути її до ущільнювача і повернути ручку у положення «Відкрито», при цьому стулка повинна стояти строго вертикально, після чого Ви спокійно можете закрити вікно

Ще одна проблема, що часто турбує власників ПВХ вікон – це погіршення повороту ручки. Вона досить важко повердається, навіть, інколи, не до кінця. Причинами цього можуть стати – провисання стулки або висихання мастила в фурнітурі. Друга проблема вирішується змазуванням

Вікна

 

фурнітури звичайним автомобільним проникаючим мастилом. А якщо проблема у провисанні стулки – то Вам потрібно провести операцюю по підтягуванню гвинтів віконних петель. Потрібно пам'ятати, що металопластикові вікна регулюються  по двох осях обертання – вертикальній і горизонтальній.

Отож, по-перше, Вам потрібно зняти декоративні заглушки з петель. Для підкручавання петель використовується шестигранній ключ (4 мм), такий ключ можна придбати в любому будівельному магазині.

По-друге, втавити ключ у регулювальний гвинт, що зміщує стулку по горизонталі або по вертикалі.

Вертикальне регулювання -  обертаючи ключ за годинниковою стрілкою, Ви піднімаєте стулку, а обертаючи ключ проти годинникової стрілки, стулка опускається.

При горизонтальному регулюванні обертаючи ключ за годинниковою стрілкою, Ви досягнете зміщення стулки праворуч і невеликого її підняття. Якщо крутити проти годинникової стрілки – стулка зміститься ліворуч, а її нижній кут – опуститься.  Проводячи регулювання фурнітури принаймні раз в рік – Ви  суттєво збільшите термін експлуатації вікон.

Заміна ручки у металопластиковому вікні відбувається за 5 хвилин і це Ви також взмозі зробити самостіно. Для цього потрібно лише зняти декоративну кришку з ручки, відкрутити шурупи. Обережно зняти стару ручку і замінити її новою, закрутити шурупи і закрити декоративну кришку.

Та якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете самостійно виконати ці роботи, не хвилюйтеся – спеціалісти компанії «Віконний дизайн» з легкістю допоможуть вам в цьому.

Доглядайте за Вашими вікнами і вони довго будуть радувати Вас своєю бездоганною роботою.

 

Консультація спеціаліста та прорахунок вартості замовлення:

Hrystyna foto

Консультація спеціаліста тел.:

kyivstar:      +38 (067) 314-38-04

life:)             +38 (093) 170-47-30

тел./факс:  +38 (032) 242-75-27

Viber +380673143804

Також відправляйте запити електронною поштою: provikna@gmail.com 

наша адреса: м Львів, вул. Антоновича 138б (р-н Кульпарківської, два будинку зліва від Чеського консульства, ворота з написом АВТОСЕРВІС) у подвір′ї офісний центр 1 поверх магазин №5

працюємо ПН-ПТ з 09:30 по 18:00, без перерви. В Суботу з 10:00 по 14:00 консультація за телефоном +380(067)314-38-04, НД офіс вихідний

Увага, через коливання курсів валют ціни на день продажу можуть відрізнятись від вказаних на сайті, уточнюйте ціну в наших косультантів! Вибачте за незручності!