Skip to main content

Про вікна

Що таке склопакет?

Це герметична конструкція, що складається із двох або більше листів скла, з’єднаних між собою за допомогою дистанційної рамки й герметиків. Замкнуті порожнини між склом заповнюються висушеним повітрям або інертним газом. Склопакет є головною складовою вікна. Окрім того, склопакет - це основна теплозберігаюча його частина. Залежно від площі приміщення, а також кліматичних умов, можливе встановлення пластикового вікна як з однокамерним (два скла з'єднаних дистанційною рамкою, зазвичай мають позначення 4х16х4, товщина склопакету складає 24мм), так і з двокамерним (три скла з'єднаних дистанційними рамками, зазвичай мають позначення 4х12х4х8х4, товщина склопакету складає 32мм) склопакетом. Також можливе використання енергозберігаючого склопакету (К- або І-скло), що має вищі показники теплозбереження.

Що таке ПВХ?

ПВХ або полівінілхлорид, як його називають в хімічній промисловості, є результатом синтезу хлору і етилену. В основі цього процесу лежать дві речовини: кухонна сіль і нафта. Електроліз кухонної солі дозволяє отримати хлор. Процес рафінування нафти, у свою чергу, дає можливість отримати етилен. Синтез етилену і хлору робить можливим одержання хлориду вінілу, який, після полімеризації, перетворюється в хлорид полівініл, який зазвичай називають ПВХ.

Для виробництва віконних профілів, в порошкоподібний ПВХ додають стабілізатори, модифікатори, пігменти і допоміжні добавки. Ці компоненти покращують властивості ПВХ, надаючи їм стійкості до різних зовнішніх чинників. В якості стабілізаторів головним чином використовується свинець або з'єднання кальцію і цинку.

Компанія REHAU має власну рецептуру ПВХ для виробництва віконних профілів. Профілі виготовляються з додаванням з'єднаннь кальцію і цинку, що є найбільш сучасним та екологічним варіантом.

Функції ущільнювача і яким він повинен бути?

Ущільнювачі або прокладки між рамою і створками захищають будинок від холодного повітря, шуму, вологи. Вони виготовляються з особливої гуми, гумопластику або силікону. У деяких випадках гума для міцності армується скловолокном, капроновою ниткою або вуглецевим волокном кевлар. Ущільнювач має бути еластичним і легко замінятися. Бувають сірі та чорні ущільнювачі.

Чи виготовляє REHAU підвіконня?

Так. Компанія «REHAU» є виробником не тільки профілю, а й підвіконь, які мають широкі можливості застосування, адже їх можна використовувати з усіма віконними системами з ПВХ, дерева чи алюмінію, а спеціальні пази значно спрощують монтаж при використанні з віконними системами REHAU як в новому будівництві, так і при реконструкції. Такі підвіконня мають вищі характеристики ніж, підвіконня з натуральних матеріаів, вони стійкі до агресивного зовнішнього впливу, зокрем до дій висоих температур, хімічних речовин і т.п.

Де виробляється профіль?

Профіль, що імпортує Україна, виготовляється на заводах REHAU в Європі (здебільшого в Німеччині, Великобританії, Франції та Польщі). Вся віконна продукція виготовляється виключно на українських заводах, за фірмовою технологією. Всі заводи сертифіковані в системі ISO 9001: 2000.

Чи виготовляє REHAU вікна?

Компанія «REHAU» є виробником виключно ПВХ профілів й комплектуючих до вікон. А вікна, вже з готового профілю, виготовляють підприємства на території України, зокрема наша команія «Віконний дизайн» є виробником вікон з профілю REHAU.

Для чого використовують інертний газ у склопакетах?

Для заповнення простору між склом в склопакетах замість стисненого повітря в деяких випадках використовують інертний газ або суміш газів. Така технологія суттєво підвищує тепло- і звукоізоляційні властивості вікна. Найбільш часто використовують такі інертіні гази як аргон (Ar) і криптон (Kr).

Чи повинен бути сертифікат на склопакет?

Так. Сертифікація є о'бвязковою умовою для кожної компанія-виробника. У ході сертифікації оцінюється якість продукціїї та її відповідність державним стандартам, в Україні нормативи й вимоги до ПВХ профілів і виробів з них визначаються державним стандартом України ДСТУ Б В.2.6. 15–99 "Вікна й двері полівінілхлоридні. Загальні технічні умови". Тобто, за Вашим проханням, фахівці компанії повинні надати Вам сертифікати від "УкрСЕПРО".

Чи можуть вікна запотівати всередині склопакету? Що робити якщо склопакет запотів усередині?

Волога в середині склопакету вказує на втрату герметичності. Такий склопакет підлягає обов'язковій заміні, якщо у Вас термін гарантійного обслуговування ще не минув, зверніться до компанії-виробника. Склопакет можна замінити без демонтажу вікна.

Що таке «теплий» склопакет?

Склопакети мають високі тепло - та звукоізоляційні властивості. Щоб підвищити ці властивості, в сучасному вікні часто використовують «теплі» - енергозберігаючі склопакети. Таке скло має спеціальне покриття іонами срібла, що відбиває інфрачервоні промені (довгі хвилі випромінювання), які переносять тепло. Оскільки покриття складається з декількох шарів напилення, то прозорість скла змінюється дуже мало і це не помітно неозброеним оком. Виготовляється скло з м'яким (І) і твердим (К) покриттям. Таке скло відбивае теплове випромінювання всередину приміщення, має власивості світлового фільтру і дуже добре пропускає сонячні промені.

Як перевірити, чи в склопакеті використане енергозберігаюче скло?

Для того, щоб швидко перевірити наявність енергозберігаючого шару без спеціальних приладів, треба піднести запалений сірник на відстань 1–2 см до склопакету. У відображенні ви побачите язички полум'я, їх кількіть має відповідати кількості скляних шиб. Наприклад, для однокамерного склопакету – це 4 язички. При цьому полум'я, що буде відображатися в енергозберігаючому склі, матиме інший відтінок. Якщо всі 4 язички мають один колір, то перед Вами – звичайний склопакет.

Як перевірити, однокамерний чи двокамерний склопакет встановлений у вікнах?

Однокамерний склопакет зовні можна відрізнити від двокамерного за кількістю дистанційних рамок: в однокамерному склопакеті – одна, у двокамерному – дві. Якщо по всьому внутрішньому периметру склопакету проходить чорна смуга, значить, це двокамерний склопакет, якщо немає – однокамерний.

Записатися на замір

Для запису на замір, заповніть контактну форму, або напишіть нам на viber

Виїзд фахівця – безкоштовно!

Тільки після проведення професійного вимірювання можна розрахувати точну вартість виробів. Залишіть заявку на безкоштовний замір зараз. Ми передзвонимо Вам для узгодження часу приїзду майстра.

Від правильного виміру залежатиме якість встановлення та термін подальшої служби виробів. За рахунок впевненості у високій кваліфікації наших фахівців, ми можемо гарантувати точність здійснених вимірів. Для вас це означає, що всі можливі нюанси будуть враховані. Це і конструктивні особливості будови, і кліматичні умови, і ваші побажання.

Для Вас персональний менеджер здійснить візит в будь-який зручний для Вас час, проведе всі необхідні виміри і зможе повністю оформити замовлення відразу ж, позбавивши Вас від необхідності відвідувати офіс. Більш того, сплативши замовлення в день виміру, Ви заощадите гроші, отримавши додаткову знижку - 3%

Компанія "Віконний дизайн" м.Львів вул. Антоновича 138 Б

+380931704730 +380673143804

Віконний дизайн

Я буду радий допомогти Вам із будь-яким питанням.

+380978713180