Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЗимова пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 07.02.2023 по 14.02.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Агломармур

Вироби з Агломармурупідвіконня з агломармору

Агломерат мармур  у Львові знайдете у нас, Агломармур– це матеріал, що складається з відбірного натурального сланцю каміння, який становить 95%, решту 5% поліефірні смоли як елемент який поєднує камінь. Це відбувається в повній кольоровій гамі а однорідність кольору дозволяє використовувати його на великих площах. Крім того, з агломерату мармуру Ви можете створювати і дублювати візерунки й кольори, що є однією з основних сильних сторін у галузі дизайну та оздоблення. Підвіконня внутрішні з мармур конгломерату призначені для установки з вікнами із ПВХ, дерева та алюмінію. Через відмінності в структурі матеріалу конгломерати дрібнозернисті в порівнянні з грубозернистими, мають в три рази менше водопоглинання (поглинання води), в два рази міцніша на вигин, приблизно на 30% вища міцність на стиск. Фізико-механічні властивості агломерату мармуру, часто перевищують ті, які характерні для природного каменю. Цей матеріал стійкий до ударів і стирання, стійкий до екстремальних температур і легший, ніж натуральний камінь. Низьке водопоглинання агломерат мармуру захищає від плям.

Конгломерат використовується скрізь, де є традиційне застосування природного каменю, керамічної плитки або мозаїки. Їх відмінна альтернатива поєднує естетичну привабливість з необмеженими можливостями використання, багатством кольорів і легкості в одержанні бажаних форм. Широке застосування конгломерату завдячуємо його винятковій міцності та стійкості. Він може бути використаний на підлоги, сходи, стільниці, підвіконня та інші елементи обробки. Конгломерат не поглинає води, тому не ламається і легко чиститься. Широка гамма кольорів у поєднанні з професійною обробкою, дає широкий спектр рішень та програм, призначених для задоволення вимог архітектурних і функціональних.

Агломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у ЛьвовіАгломармур у Львові

Обслуговування АгломармуруАгломармур у Львові

Методи догляду конгломерат продуктів, такі самі, як натурального каменю, слід використовувати препарати тільки з нейтральним рН. Спосіб догляду залежить від типу матеріалів (наприклад, конгломерат на основі мармуру або граніту). Головний ворог конгломерату - це забруднювачі, які якщо їх не видалити, вони залишають небезпечну павутину, яка призводить до втрати блиску і пошкодження поверхні. Із незначним поглинанням води, компоненти конгломерат володіють високою стійкістю до утворення плям і легко чистяться.

Для поточного догляду рекомендується використовувати натуральних восків і силіконів для підтримки мармуру і кристалізованих продуктів, які реагують з першого шару і зміцнюють його поверхню.

Агломармур у ЛьвовіНе можна використовувати активно корозійні хімічні засоби для очищення підвіконників, таких як ”камінь та іржа” - вони часто викликають пошкодження, корозії, матовість і зміни в структурі каменю.

Конгломерат, з якого зроблені підвіконники, чутливі до кислот, секрецію кислоти плодів (лимон), чутливі до тривалих активних пігментів (наприклад, харчові барвники, кола, червоне вино і т.д.). Для захисту від плям, що виникають в результаті вище вказаних речовини, можна застосувати консервування підвіконників. Для цього повинні бути використані консерванти для натурального мармуру відповідно до їх інструкції. Ці речовини широко доступні у продажі в магазинах будівельної хімії або будівельних матеріалів.

У зв’язку з фізико – механічними властивостями і безпеки користувачів, заборонено класти на них надмірний тягар (ставати або ходити по них).

 

Оздоблення підвіконника по стандартній ціні входить:

полірована поверхня: зверху, спереду і збоку

скошені краї: верхній і нижній

закруглені кути з радіусом R 20

можуть бути зроблені продуктивні кути без додаткових оплат

допущення товщини, ширини і довжини + - 3 мм

у випадку вузьких підвіконників, тобто 200, 250 мм і 1500 мм у довжину, пропонована товщина - 30 мм

 

Максимальні розміри виробів з Агломармору.

 

Підвіконня столешні сходи з Агломармору у Львові

 

Фаска Агломармуру

Стандартна фаска Агломармуру   Комір нестандартна фаска Агломармуру   Квартал нестандартна фаска Агломармуру

 

Вироби поза стандартом: квартал навколо, комір, вирізати отвір під раковиною (за додаткову плату)


 

Основні технічні характеристики каменю конгломератів - агломармуру:

 
Дрібнозернисті конгломерати мармуру
Грубозернисті конгломерати мармуру
СКЛАД
95% мармур
5% - поліефірної смоли
95% мармур
5% - поліефірної смоли
ЩІЛЬНІСТЬ
2,40 - 2,50 кг/дм3
2,45 - 2,55 кг/дм3
Міцність на вигин
18 - 30 MPa
9 - 14 MPa
Стійкість до стирання
110 - 150 MPa
90 - 120 MPa
Водопоглинання
< 0,1%
< 0,3%
Твердість (за шкалою Мооса)
3 - 4
3 - 4
ЗНОСОСТІЙКІСТЬ
13,6 см3 / 50 см2
12,5 см3 / 50 см2

 

Монтаж внутрішніх підвіконників з конгломерат мармуру- агломармуруМонтаж Агломармору.

Перед монтажем, стіни на які буде спиратися підвіконник повинні бути підготовлені. Монтажна площа повинна бути рівномірна, осушена а при необхідності знежирена. Для установки підвіконників потрібно використовувати поліуретановий клей швидкого схоплювання. Через ризик тріщин підвіконня з надмірної дози не повинно використовуватися для встановлення поліуретанових пінок. Тонкий шар клею за допомогою шпателя потрібно нанести на обидві поверхні. Поверхні допасувати і відразу дотиснути. Для того, щоб добре дотиснути потрібно між верхньою і нижньою поверхнею підвіконня розташувати дерев’яні клини а також рівномірно навантажити (наприклад, мішки з цементом). Середня витрата клею становить 0,3 кг / м 2. Поліуретановий клей твердіє завдяки вологості з повітря. У разі низької вологості, з метою прискорення процесу затвердіння, одну з поверхонь можна змочити водою а клей перед використанням трохи підігріти. Через 20 - 30 хв клей перетворюється в гель. При нормальних умовах клей твердіє через 2 - 4 години, у випадку обмеженої вологості повітря, час затвердіння може бути продовжений до 24 годин. Навантаження на підвіконник має продовжуватися до повного висихання клею. Для установки підвіконників можна також використовувати цементні розчини. При установці підвіконників з використанням цементних розчинів, потрібно звернути увагу на:
Площа для монтажу повинна бути сухою, рівною і сильною, очищена від шарів, які можуть послабити адгезію розчину, особливо від пилу, бруду, вапна, олій, жирів, воску, сміття і масляних фарб емульсії.

Нерівності поверхні, що перешкоджає застосуванню відповідної товщини шару розчину (2-5 мм) повинна бути скоригована вирівнюючим розчином.

При установці конгломерат підвіконня в темних кольорах, тобто Verde Alpi i Rasotica, які можуть викликати зміну кольору під час використання розчину на основі сірого цементу, краще використовувати цементні розчини, що містять білий цемент.

Дані про споживання розчину, час схоплювання клею вказані в інформаційних листах через виробників.

Монтаж Агломармору.Якщо площа, на якій встановлюємо підвіконник становить менше 40% від ширини підвіконня, потрібно використовувати кутові дужки для монтажу. Кронштейни повинні бути встановлені приблизно кожні 0,5 метра, які кріпляться до нижньої частини підвіконня силіконом. Будь ласка, зверніть увагу, що на так встановлений підвіконник і на такий, що виходить за рамки контакту площини зі стіною не можна ставати.

Підвіконня внутрішні: з міркувань, що вони параметрами схожі на мармур конгломерат, рекомендуємо для монтажу внутрішнього. Погодні умови можуть викликати блідий колір і матовість матеріалу.

 

 

 

Підвіконня з Агломармуру Підвіконня з Агломармуру Підвіконня з Агломармуру Підвіконня з Агломармуру

Кольорова гамма Агломармуру.

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

Підвіконня з агломармору у Львові

 Сходи з Агломармуру

 Сходи з Агломармуру

Сходи з Агломармуру

Сходи з Агломармуру

Сходи з Агломармуру

Сходи з Агломармуру

Сходи з Агломармуру

Сходи з Агломармуру