Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЛітня пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 07.06.2023 по 14.06.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Захистні ролети з перфорованого профілю

Також ми виготовляємо та встановлюємо захистні ролети з перфорованого профіля. При використанні такого профіля для вас будуть доступні додаткові опції - а саме, захистна ролета може бути закрита не повністю а прикрита, тобто полотно ролети буде опущене але між ламелями через перфоровані маленькі отвори в кімнату (приміщення) буде трішечки попадати денне світло та свіже повітря з вулиці.

Rolety-z-seredyny

Це виглядатиме приблизно так як на фотографії - вікно зліва, захистна ролета не повінстю закрита і в верхній частині видимі маленькі отвори. Ця опція дуже вигідна в сильну спеку - можна захистити свій дім від прямих сонячних промінів та спеки, але при цьому мати природнє освітлення кімнати. За допомогою шнура або шлейфа закріпленого збоку від вікна на відкосі, здійснюється управління ролетою. Оскільки вага ролети збалансована спеціальною пружиною противагою, захисні роллокасети навіть досить великих розмірів з легкістю підніме і опустить і дитина, але при повністю закритому положенні спрацьовує автозамок і підняти захисні жалюзі зовні, при спробі потрапити до приміщення, без спеціального інструменту, буде складно. Таким чином захистні жалюзі з перфорованого профілю виконують для нас чотири функції:

  • додатковий захист від попадання в дім або квартиру злодія через вікно
  • захист від сильної спеки та прямих сонячних променів - літом
  • додатковий захист від вітру та холоду взимку
  • додатквий захист від надмірного вуличного шуму та пилу

У вас виникли питання по замовленню, установці і комплектації захисних ролет, термінам виробництва, умовами оплати - звертайтесь, наш консультант готовий відповісти на всі ваші запитання.

Замір захисних роллокасет по Львову безкоштовно, по області ви оплачуєте тільки дорогу з розрахунку 2 грн. кілометр від границі Львова тільки в одну сторону. По Україні - виготовимо захитсні роллети по ваших розмірах та відправимо їх вам будь-яким поштовим превізником наприклад "Новою Поштою"

 

You have no rights to post comments