Вибір мови
Українська
Віконний дизайн
Банер

Ми працюєм. Знижки на вікна ролокасети підвіконня тканинні ролети у ЛьвовіЛітня пропозиція. Економ зараз разом з нами на вікнах, ролокасетах, підвіконнях.

ВІКНА-30% РОЛОКАСЕТИ-14% ПІДВІКОННЯ-20%

Найнижчі ціни у Львові.

*ПРОПОЗИЦІЯ ТРИВАТИМЕ З 07.06.2023 по 14.06.2023

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!  БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І БУДЬТЕ ЖИВІ!

Металопластикові вхідні двері - де використовуються?

Існує думка, що металлопластикові двері встановлюють в основному на балконах і лоджіях. Це не зовсім вірно. Наша компанія "Віконний дизайн" запропонує Вам металлопластикові двері з профілю для вхідної групи.

металопластикові вхідні двері

Металопластикові вхідні двері давно міцно зайняли свої позиції в офісах, медичних установах, магазинах і кафе, завдяки сучасному вигляду, швидкості монтажу, легкості в обслуговуванні та зручності у використанні. У житлових приміщеннях, двері з пластику більш всього припали до смаку власникам заміських будинків і котеджів. На території приватного господарства, завжди знайдеться місце для пластикових дверей - це вхід до будинку, мансардний поверх або горище, котельна, гараж, підвал або будь-які інші господарські приміщення. Також металопластикові двері ідеально личать для виходу в оранжерею або зимовий сад. Особливо прекрасно буде виглядати скління по всій висоті пластикових дверей.

Окрім чудових естетичних якостей, вхідні металопластикові двері отримали широке розповсюдження, завдяки унікальним функціональним якостям.

Перш за все, вони прекрасно витримують температурні перепади, відповідно стануть надійним помічником в літню спеку, також не побояться лютої зими.

Високоміцний пластиковий профіль для вхідних груп, зберігає свою форму і не деформується навіть під впливом вельми тяжких зовнішніх умов, завдяки посиленому металевому армуванню і великій товщині стінок самого профілю.(Товщина стінок дверного профілю складає – 3мм, армування -2,2 мм) Посилене армування із застосуванням спеціальних зварних з'єднувачів забезпечує стійкість до інтенсивних силових навантажень, та збільшує термін служби дверей

Крім того, металопластикові двері забезпечують високий рівень шумоізоляції.

Для вхідних груп з металопластикових дверей, застосовують посилені петлі, які витримують велику вагу і розраховані на часте відкривання - закривання. Можливість використання ручок всіляких форм: ручки круглі, ручки прямокутні, трикутні або нажимна ручка. Використання різних типів заповнення дозволяє додати дверям неповторний дизайн. Стулки дверей можуть відкриватися класичним чином – усередину або назовні.

Особливістю металопластикових вхідних дверей полягає у тому, що замість пластикового порогу можна встановити алюмінієвий. Висота алюмінієвого порогу може бути 25 мм що є дуже зручно, оскільки такий поріг не виступає над підлогою.

Металлопластикові двері надійно захистять вас від протягів завдяки подвійному ущільненню по всьому контуру дверей.

Конструкції сучасних вхідних металлопластікових дверей, дозволяють встановити на них доводчики, замки.

За бажанням замовника замість склопакету може встановлюватись термопанель. Також доступні всі види ламінування, під дерево, або будь - який інший колір.

 

Металопластикові вікна двері у Львові з якісного профілю компанії Rehau, у нас найнижчі ціни та відмінна якість, швиде виконання замовлень

 

You have no rights to post comments